Coś o mnie

Witaj! Jeśli zabrnąłeś aż tutaj - coś to znaczy! Opowiem więc o sobie, byś nie miał wrażenia, że jestem całkowicie randomową osobą, która się mądruje i nic nie wie w temacie.
Jestem pisarką i świeżym redaktorem. Pracowałam już zarówno z prawdziwymi powieściami, jak i tekstami ludzi, którzy dopiero zastanawiają się nad wydaniem powieści, mam więc doświadczenie w kontaktach z osobami, które niekoniecznie są profesjonalistami.
Dlaczego założyłam tę stronę? Trudno to wytłumaczyć w kilku słowach. Z jednej strony naprawdę lubię swoją pracę i chcę rozwijać się w tym kierunku jak najwięcej. Z drugiej - po prostu lubię pomagać. Lubię to uczucie, gdy zaniedbany stylistycznie tekst nagle ukazuje się w odmienionej, atrakcyjnej formie, a jego autor nagle przestaje popełniać głupie błędy. Kocham też czytać blogi, zwłaszcza nastoletnich ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pisaniem. Myślę, że moja wyćwiczona intuicja pozwoli na zauważeniu potknięć i pomocy w pracy nad warsztatem. Mój głód czytelniczy zostanie zaspokojony, ale zostawi po sobie też coś wartościowego.
Jeśli masz do mnie pytania - śmiało pisz w komentarzach lub wiadomości prywatnej!
twoj.redaktor@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz