Polecam

Myślisz, że to wampiry są przerażające?
To znaczy, że nigdy nie widziałeś wyverna.


Autorka: AK-47Pod Daszkiem

Blog poświęcony wszystkiemu, co kotłuje się w mojej głowie. Wyobraźnia szaleje, dlatego trzeba przelać ją na cyfrową kartkę papieru. Jeśli pragniesz niezapomnianych przygód, opowiadań fantasy z przeróżnych światów - zapraszam.

Autor: Pod DaszkiemWarsztacik Kajjki

Na blogu znajdziesz opowiadania dłuższe i krótsze, głównie z gatunku fantastyki, ale nie tylko.

Autorka: Kajjka - Katarzyna Batko


Zaginieni wędrowcy
 Dawno temu zdarzyło się coś, co sprawiło, że wieczna wojna nawiedziła ten świat. Krew zalała jezioro kryształów. Ciepły, kojący blask zmienił się w czerń, która wydawała się wciągać całe życie, całą radość gdzieś głęboko. Ludzie tu żyjący muszą pilnować swoich pleców. Bezpieczeństwo zawsze jest tu tylko pozorne.

Autorka: Chupacabra
Opowiadanie znajdziesz też tutaj


Eliminatorka tom 1: Obcy Ptak
Izydora "Izzy" Chavez zostaje rzucona przez przeznaczenie do zupełnie obcego świata. Czy dziewczynie uda się dostosować do zupełnie innej rzeczywistości i czy prawda, kim na prawdę jest, nie zniszczy jej ducha?
Autorka: Ada Kroll

1 komentarz:

  1. Dzień dobry!
    Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki, upominki i reklamę bloga? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie” – www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i… co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu. Pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń